Loading...

News

ads+ads_label
«    1 2    »

,,Kręcenie liczników,, w Niemczech – Zobacz Video

Nieuczciwi sprzedawcy samochodów używanych w Niemczech coraz częściej dopuszczają się ,, kręcenia liczników,, czyli zmniejszania wyświetlanej liczby przejechanych kilometrów. Samochód z obniżonym o połowę przebiegiem może sprzedać się o kilka tysięcy euro więcej. Na filmie udowodniono, że przy pomocy odpowiedniego oprogramowania, i posiadanej wiedzy można tego dokonać beż większego problemu również w autach znanych marek np. Mercedes, BMW, Audi czy Volkswagen.


23-05-2017 21:22:10 · Pokaż na mapie ·

Co mówią w niemieckiej telewizji o polskim patriotyzmie zakupowym? Zobacz materiał wideo:


21-05-2017 17:53:54 · Pokaż na mapie ·
Czy Polski kierowca ciężarówki został brutalnie zamordowany przez Pakistańczyka w Berlinie

Tak twierdzą media, Policja jeszcze nie potwierdza.
20-12-2016 00:09:24 ·

Z ostatniej chwili. Masakra w Berlinie. Ciężarówka wjechała w ludzi odwiedzających Jarmark Bożonarodzeniowy. 9 osób zabitych, wielu rannych... (Na Żywo)


23:54 Niemieckie portale podają, że w kabinieznaleziono martwego Polaka na siedzeniu pasażera. Informacji o kierowcy nadal brak.


     19.12.2016 chwilę po godzinie 21 doszło do zamachu terrorystycznego w dzielnicy Charlottenburg w Berlinie. Ciężarówka wjechała w ludzi odwiedzających Weihnachtsmarkt. 9 osób zginęło na miejscu, co najmniej 50 jest rannych. Ciężarówka należy do jedenej z polskich firm transportowych, posiada polskie tablice rejestracyjne. Polskie media podają, że właściciel firmy ręczy za swojego kierowcę, i twierdzi, że nie mógł on dokonać tej strasznej masakry. Kierowca polskiej ciężarówki miał wcześniej informować telefonicznie o dużej liczbie muzułmanów przebywających w dzielnicy, w której miał oczekiwać na rozładunek. Niemiecka Policja podała, że w ciężarówce znaleziono śmiertelną ofiarę na miejscu pasażera. Kierowca został zastrzymany. Niemiecka Policja nie ujawniła jeszcze do tej pory narodowości sprawcy ataku. Polskie MSZ nie posiada jeszcze informacji czy w zamachu mogli zginąć lub ucierpieć Polacy.


NA ŻYWO Z BERLINA:


19-12-2016 23:25:17 · Pokaż na mapie ·
Karygodne zachowanie uchodźcy na dworcu w Berlinie (Wideo) :(

W mediach społecznościowych zostało opublikowane nagranie, na którym prawdopodobnie uchodźca kopie w plecy kobietę schodzącą po schodach na dworcu U-Bahn w Berlinie.  Zapraszamy do dyskusji w grupie


07-12-2016 22:26:23 · Pokaż na mapie ·
  

Freiburg – To jednak uchodźca brutalnie zamordował studentkę Marie L. Policja nie wyklucza też innego morderstwa.

Policja poinformowała społeczeństwo o wynikach śledztwa.

16 października 2016 19 letnia studentka Marii L. Wracała rowerem ze studenckiej imprezy. W drodze powrotnej została napadnięta przez 17 letniego afgańskiego uchodźcę. Napastnik bardzo brutalnie potraktował swoją ofiarę. Marii została zgwałcona i utopiona przez uchodźcę. Ciało Marii zostało znalezione 16 października w rzece Dreisam we Freiburgu. Sprawca został zidentyfikowany po śladach DNA, a dokładniej po włosach znalezionych na miejscu zbrodni.

Afgański sprawca przybył do Niemiec jako uchodźca w 2015 roku. Został zatrzymany przez Policję, nie złożył jeszcze wyjaśnień.

Kilka tygodni po zabójstwie Marii, doszło do kolejnej brutalnej zbrodni w odległości zaledwie 30 km. Zamordowana została 27 letnia joggerka Carolin G. Policja na miejscu tej zbroni nie zabezpieczyła żadnych śladów DNA sprawcy. Wysoce prawdopodobne jest to, że afgańczyk zamordował również tę kobietę.

Dołącz do dyskusji: Dyskusja w grupie
03-12-2016 20:05:24 · Pokaż na mapie ·


 Berlin. Policja chcąc chronić uchodźcę zabija ojca zgwałconej ośmiolatki.

Wtorkowej nocy doszło do tragicznego w skutkach incydentu w berlińskiej dzielnicy Moabit. Policja zatrzymała w tamtejszym ośrodku dla uchodźców 27-letniego uchodźcę oskarzonego o zgwałcenie 8-letniej dziewczynki, również mieszkanki ośrodka. W trakcie prowadzenia zatrzymanego do radiowozu na oskarżonego rzucił się z nożem ojciec zgwałconej dziewczynki. Policjanci chcąc chronić gwałciciela zastrzelili ojca ofiary gwałtu. Ojciec zgwałconej 8-latki został przewieziony do szpitala, lecz zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

W Niemczech codziennie dochodzi do wielu przestępstw popełnianych przez uchodźców. Tylko nie które zdarzenia są nagłaśniane. 02-10-2016 21:13:58 · Pokaż na mapie ·

Bautzen - Starcia mieszkańców z uchodźcami. Ponad 100 policjantów w akcji (Wideo)

W środę wieczorem w miescowości Bautzen, gdzie doszło nie dawno do podpalenia ośrodka dla uchodźców, doszło do starć między mieszkańcami i ,,uchodźcami,, Mieszkańcy miejscowości nie tolerują zachowania ,,gości Merkel,, W bójce wzięło udział przeszło sto osób. Imigranci zaatakowali również policjantów, używając szklanych butelek i elementów ogrodzeń. Policjanci użyli środków przymusu – pałek i gazu. Imigranci uciekli do pobliskiego ośrodka dla uchodźców. 15-09-2016 20:52:02 ·
 

Kobiety będą zobowiązane do ujawnienia ,,kochanków,,

Niemiecki rząd przygotowuje nowe przepisy które będą chronić ojców.

Według nowych przepisów kobiety będą musiały informować mężów o przeszłych partnerach seksualnych. Zatajenie tej informacji ma być karane wysoką grzywną. Również ojcowie którzy nie wiedzieli że wychowują nie swoje dzieci będą mieli możliwość do ubiegania się przez sąd o wysokie odszkodowania od swoich partnerek. Wiele środowisk politycznych potępia wprowadzenie tej ustawy, motywując to tym, że jej konsekwencje mogą mieć bardzo negatywny wpływ na dzieci.

Niektóre statystyki pokazują, że co 10 Niemiec może wychowywać nieświadomie nie swoje dziecko.

04-09-2016 11:46:24 ·

Niemiecki raper M.I.K.I. nagrał piosenkę dla Kuby Błaszczykowskiego. 

M.I.K.I. - Einer der letzten seiner Sorte, Danke Kuba

Utwór jest podziękowaniem dla polskiego piłkarza za wspaniałą grę w niemieckim klubie Borussia Dortmund. (clap)
                              

04-09-2016 10:34:58 ·
«    1 2    »