Loading...

News

ads+ads_label

Strona Internetowa w Niemczech


Mieszkając w Niemczech na pewno musieliście przestawić się na myślenie „po niemiecku” i życie w zgodzie z wszelkimi panującymi tu zasadami. Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą płacicie podatki „po niemiecku”, działacie w imię obowiązującego tutaj prawa. To właśnie tutaj kupujecie na co dzień bułki, wędlinę, produkty na obiad, to zrozumiałe. To właśnie tutaj szukacie firmy budowlanej, jeśli potrzebujecie zrobić remont, to również zrozumiałe. Wszystko co robicie i z czym jesteście związanie jest na miejscu. Jak jednak spojrzeć na usługi wykonywane zdalnie? Myśleliście nad zrobieniem swoje firmie strony Internetowej? Czy nie taniej i często lepiej by było, gdybyście mogli zamówić jej zaprojektowanie w Polsce, oszczędzając, dając przy tym zarobić rodakom, bez barier językowo - komunikacyjnych? Zasada win – win –win.
W Polsce znajdziecie dziesiątki firm, które chętnie przyjmą od Was zlecenie zdalne zaprojektowania takiej strony. Ze względu na brak barier językowych, często łatwiej będzie Wam uzgodnić wszelkie szczegółowe ustalenia.


Warto też wspomnieć, że możecie również zakupić domenę, czyli swój adres Internetowy w polskiej firmie, ceny często osiągają połowę opłaty rocznej, którą zapłacicie w Niemczech. Trochę bardziej dyskusyjny może być hosting, czyli serwer, na którym strona zostanie postawiona. Jak wiemy Niemcy słyną z dopracowania wszystkiego i najwyższej jakości swoich usług i produktów. Polacy nie są na tyłach tego peletonu, ale nadal gonią swoich zachodnich sąsiadów. Łącza w Polsce są jednak na dobrym poziomie i można śmiało korzystać z serwerów podłączonych za ich pomocą. Jeśli firma projektująca stronę nie doradzi inaczej, choćby ze względu na lokalizację serwerów i przyszłą chęć pozycjonowania serwisu. Co ciekawsze wiele firm w Polsce na swoje serwerownie w Niemczech, a nadal ceny polskie, zapewniając obsługę i komunikację właśnie w tym języku.


Jeśli macie działalność gospodarczą, robicie choćby najmniejszą usługę lub produkt, nie możecie sobie pozwolić na brak strony Internetowej. Gdzie szukacie usługodawców, w książkach telefonicznych? Chyba ta epoka już minęła, bez strony Internetowej Wasza firma nie istnieje. Jak widzicie zaprojektowanie strony www w Niemczech nie musi być kłopotliwe, szczególnie, że możecie skorzystać z usług rodaków za wschodnią granicą.

05-04-2016 18:39:55 ·