BB PREMIUM SP. Z O. O.                     " />
Loading...

ads+ads_label

Informacja o Grupie

PRZEWOZY OSÓB DO NIEMIEC Z ADRESU NA ADRES BB BUSIKI.PL

                          POLSKA- NIEMCY- AUSTRIA - POLSKA

FIRMA BB BUSIKI.PL ZAJMUJE SIĘ PRZEWOZEM OSÓB DO NIEMIEC I AUSTRII. STARAMY SIĘ ABY KOMFORT NASZEJ PODRÓŻY BYŁ JAK NAJWIĘKSZY, A NASZ KLIENT MAKSYMALNIE ZADOWOLONY. DOSTOSOWUJEMY  SWOJĄ OFERTĘ DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW, OFERUJĄC USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. ORGANIZUJEMY TRANSPORT WE WSKAZANE MIEJSCE I DOCIERAMY NIE TYLKO DO WIĘKSZYCH, ALE RÓWNIEŻ MNIEJSZYCHMIEJSCOWOŚCI. LOGISTYCZNIE I SPRAWNIE OPRACOWANIE TRAS POZWALA NA SZYBKI DOWÓZ KLIENTA POD WSKAZANY ADRES.

WYGODNE NA PEWNO DLA NASZYCH KLIENTÓW JEST FAKT, ŻE

DZIAŁAMY W SYSTEMIE DOOR TO DOOR, PO PROSTU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, A  NASZ DOŚWIADCZONY I SUMIENNY KIEROWCA PRZYJEDZIE POD WSKAZANY PRZEZ CIEBIE ADRES I ODWIEZIE TAM GDZIE SOBIE ŻYCZYSZ.

NASZA FIRMA BB BUSIKI DYSPONUJE ZNAKOMITYMI NOWOCZESNYMI SAMOCHODAMI Z 2015/16 ROKU O WYSOKIM STANDARDZIE WYPOSAŻENIA. KAŻDY NASZ SAMOCHÓD POSIADA SYSTEM GPS, CO POZWALA NAM NA MONITOROWANIE CAŁEJ PODRÓŻY. REALIZUJĄC PRZEJAZDY DLA NASZYCH KLIENTÓW KŁADZIEMY DUŻY NACISK NA ICH BEZPIECZEŃSTWO.

NASI PASAŻEROWIE POSIADAJĄ PEŁNE UBEZPIECZENIE NA CZAS PODRÓŻY.

ZAPEWNIAMY WYSOCE KULTURALNĄ I MIŁĄ OBSŁUGĘ.

                                                                                                                                                     

BB BUSIKI TO SZYBKI I TANI SPOSÓB PODRÓŻOWANIA.            

Bus do ULM, Bus Stuttgart, Monachium, busy Frankfurt Am Main, Przewozy Polska Niemcy, busy Niemcy, przewozy Polska- Bayreuth, Przewozy do Stuttgart, Przewóz osób Bolesławiec Niemcy, Busy Niemcy Polska, wyjazdy na Południe Niemiec, Transport osobowy Niemcy, busy do Drezno, Bamberg, przejazdy do Hof, busy Norymberga, busy przejazdy Monachium, przewóz do Ingolstadt, do Furth, BUS Aalen, Legnica Ulm, Opole Stuttgart, Bus Opole, Niemcy przejazdy, z Niemiec do Polski Bus, Zabrze, Bytom, Katowice, Gliwice do Niemiec busy, Wrocław przejazdy do Niemiec, z Rybnika przewóz osób do Niemiec, Racibórz Frankfurt Am Main, przewóz osób Strzelce Opolskie Ulm Stuttgart Mannheim Darmstadt, Kietrz Niemcy przewozy, bus z Rybnika do Heilbronn Karlsruhe, przejazdy Polska Niemcy  Zdzieszowice, Kędzierzyn Kozle busy do Niemiec Południe, Busy do Krapkowic z Niemiec, Hanau do Opola do Legnicy Katowic Pyskowic Toszek Niemcy przewóz osób, Busy do Wiesbaden z Opolszczyzny, Bus Niemcy Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie Niemcy, Norymberga Polska, przewóz osób Polska Niemcy, bus Kassel, Bus Południe Niemcy, Przewozy do Hanau Hanower, z Wrocławia przewóz osób do Niemiec, do Opola, do Katowic, Katowice Niemcy bus, Przewozy Niemcy Bolesławiec Legnica Wrocław Brzeg Opole Strzelce op. Zdzieszowice Krapkowice Nysa bus Stuttgart Racibórz Niemcy Polska Prudnik do Niemiec, Cisek bus do Niemiec, taxi na lotnisko Wrocław Katowice, transfery na lotnisko Katowice Wrocław transfery Opole, przewóz osób na lotnisko z Opola do Wrocławia do Katowice- Pyrzowice. Bus do Wurzburg Lipsk, Polska Niemcy Polska. Dortmund, Koln, Bonn, BUS Berlin , Kassel, Hannover, PRZEWÓZ OSÓB DO WIEDNIA, LINZ.

C  e  n  y     j  u  ż     o d     2 3 0 zł / 5 5 e

 Oferujemy także transfery z/na lotniska   Air Port Katowice, Air Port Wrocław

Z nami na lotniska Katowice-Pyrzowice, Wrocław- Strachowice dojedziecie z Opola, Kluczborka, Olesna, Nysy, Prudnika, Brzegu, Krapkowic, Zdzieszowic, K-Kozla, Strzelce op., Gliwic i okolic tych miast.

ceny już od 59 złOpole-Port lotniczy Wrocław

                             Opole-Port lotniczy Katowice      ZAPRASZAMY  DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY. POLECAMY SIĘ TAKŻE NA OFEROWANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE CENY PRZEJAZDÓW.

W CELU REZERWACJI MIEJSCA W MIKROBUSIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB ZA POŚREDNICTWEM WIADOMOŚCI E-MAILA.

PRZYJMUJEMY TAKŻE ZAMÓWIENIA POPRZEZ SMS.

NALEŻY W NIM WPISAĆ:

Datę wyjazdu, miejsce odbioru (kod pocztowy, miasto, ulica i nr. domu).

Miejsce docelowe (kod pocztowy, miasto, ulica i nr. domu).

Ilość osób, imię nazwisko, nr. telefonu.

 

   TEL. BIURO :  +48 665 950 814, + 48 885330888     E-MAIL :  bb.premium@o2.pl                 biuro@bbbusiki.pl     www.bbbusiki.pl

                                                             

                                                                                                          

                                                                                                                Z Poważaniem   

                                                                                                                BB BUSIKI.PL                                                                                     

/>L;mso-fareast-languageL;mso-bidi-language: AR-SA">                                                                                                          BB PREMIUM SP. Z O. O.                    
Udostępnij na :
  • Utworzono: Sie 5 '16
  • Admin: Busiki

Użytkownicy

Lista aktywności