Loading...

ads+ads_label

Informacja o Grupie

Przejazdy Polska-Niemcy, Niemcy-Polska

Przejazdy Polska-Niemcy, Niemcy-Polska

Regulamin!
Dodajemy tylko i wyłącznie oferty przewozów Polska-Niemcy, Niemcy-Polska.
Oferta musi zawierać cenę, opis trasy w formie tekstowej lub zrzut z google maps.
Przed opublikowaniem postu sprawdź poniżej, czy odpowiadająca Tobie oferta nie znajduje się w ostatnich postach.
W grupie jest kategoryczny zakaz umieszczania reklam i treści nie związanych z tematem grupy.
Proszę o zgłaszanie osób nierealnych i nieodpowiedzialnych, którzy się umówili na przejazd i nie dotrzymali umowy. 

Udostępnij na :

Użytkownicy

Lista aktywności

 • Mikabusplus dodano 1 nowe zdjęcie do Publikacje do Zdjęcia albumu
  Międzynarodowy przewóz osób. Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Anglia Codzienne wyjazdy, bez uciążliwych przesiadek, duże wygodne busy. Z adresu pod adres. Z nami dotrzesz do celu wygodnie bezpiecznie i szybko w rozsądnej cenie. Atrakcyjne rabaty dla grup już od 3 osób, możliwość wynajęcia busów w atrakcyjnych cenach. Nowy atrakcyjny cennik przewozów - zdzwoń zapytaj. Zapraszamy na naszą nową stronę https://www.mikabusplus.plMiędzynarodowy przewóz osób. Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Anglia Codzienne wyjazdy, bez uciążliwych przesiadek, duże wygodne busy. Z adresu pod adres. Z nami dotrzesz do celu wygodnie bezpiecznie i szybko w rozsądnej cenie. Atrakcyjne rabaty dla grup już od 3 osób, możliwość wynajęcia busó...Zobacz więcej
 • Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
  Gru 4 '16
  0 0
 • klaudiaw właśnie dołączyłeś do tej grupy
 • klaudiaw dołączył(ła) do grupy
  Przejazdy Polska-Niemcy, Niemcy-Polska
  Przejazdy Polska-Niemcy, Niemcy-PolskaRegulamin! Dodajemy tylko i wyłącznie oferty przewozów Polska-Niemcy, Niemcy-Polska. Oferta musi zawierać cenę...
 • Mikabusplus właśnie dołączyłeś do tej grupy
 • POLSKA- NIEMCY- AUSTRIA - POLSKA
  FIRMA BB BUSIKI.PL ZAJMUJE SIĘ PRZEWOZEM OSÓB DO NIEMIEC I AUSTRII. STARAMY SIĘ ABY KOMFORT NASZEJ PODRÓŻY BYŁ JAK NAJWIĘKSZY, A NASZ KLIENT MAKSYMALNIE ZADOWOLONY. DOSTOSOWUJEMY SWOJĄ OFERTĘ DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW, OFERUJĄC USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. ORGANIZUJEMY TRANSPORT WE WSKAZANE MIEJSCE I DOCIERAMY NIE TYLKO DO WIĘKSZYCH, ALE RÓWNIEŻ MNIEJSZYCH MIEJSCOWOŚCI. LOGISTYCZNIE I SPRAWNIE OPRACOWANIE TRAS POZWALA NA SZYBKI DOWÓZ KLIENTA POD WSKAZANY ADRES.
  WYGODNE NA PEWNO DLA NASZYCH KLIENTÓW JEST FAKT, ŻE
  DZIAŁAMY W SYSTEMIE DOOR TO DOOR, PO PROSTU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, A NASZ DOŚWIADCZONY I SUMIENNY KIEROWCA PRZYJEDZIE POD WSKAZANY PRZEZ CIEBIE ADRES I ODWIEZIE TAM GDZIE SOBIE ŻYCZYSZ.
  NASZA FIRMA BB BUSIKI DYSPONUJE ZNAKOMITYMI NOWOCZESNYMI SAMOCHODAMI Z 2015/16 ROKU O WYSOKIM STANDARDZIE WYPOSAŻENIA. KAŻDY NASZ SAMOCHÓD POSIADA SYSTEM GPS, CO POZWALA NAM NA MONITOROWANIE CAŁEJ PODRÓŻY. REALIZUJĄC PRZEJAZDY DLA NASZYCH KLIENTÓW KŁADZIEMY DUŻY NACISK NA ICH BEZPIECZEŃSTWO.
  NASI PASAŻEROWIE POSIADAJĄ PEŁNE UBEZPIECZENIE NA CZAS PODRÓŻY.
  ZAPEWNIAMY WYSOCE KULTURALNĄ I MIŁĄ OBSŁUGĘ.

  BB BUSIKI TO SZYBKI I TANI SPOSÓB PODRÓŻOWANIA.
  Bus do ULM, Bus Stuttgart, Monachium, busy Frankfurt Am Main, Przewozy Polska Niemcy, busy Niemcy, przewozy Polska- Bayreuth, Przewozy do Stuttgart, Przewóz osób Bolesławiec Niemcy, Busy Niemcy Polska, wyjazdy na Południe Niemiec, Transport osobowy Niemcy, busy do Drezno, Bamberg, przejazdy do Hof, busy Norymberga, busy przejazdy Monachium, przewóz do Ingolstadt, do Furth, BUS Aalen, Legnica Ulm, Opole Stuttgart, Bus Opole, Niemcy przejazdy, z Niemiec do Polski Bus, Zabrze, Bytom, Katowice, Gliwice do Niemiec busy, Wrocław przejazdy do Niemiec, z Rybnika przewóz osób do Niemiec, Racibórz Frankfurt Am Main, przewóz osób Strzelce Opolskie Ulm Stuttgart Mannheim Darmstadt, Kietrz Niemcy przewozy, bus z Rybnika do Heilbronn Karlsruhe, przejazdy Polska Niemcy Zdzieszowice, Kędzierzyn Kozle busy do Niemiec Południe, Busy do Krapkowic z Niemiec, Hanau do Opola do Legnicy Katowic Pyskowic Toszek Niemcy przewóz osób, Busy do Wiesbaden z Opolszczyzny, Bus Niemcy Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie Niemcy, Norymberga Polska, przewóz osób Polska Niemcy, bus Kassel, Bus Południe Niemcy, Przewozy do Hanau Hanower, z Wrocławia przewóz osób do Niemiec, do Opola, do Katowic, Katowice Niemcy bus, Przewozy Niemcy Bolesławiec Legnica Wrocław Brzeg Opole Strzelce op. Zdzieszowice Krapkowice Nysa bus Stuttgart Racibórz Niemcy Polska Prudnik do Niemiec, Cisek bus do Niemiec, taxi na lotnisko Wrocław Katowice, transfery na lotnisko Katowice Wrocław transfery Opole, przewóz osób na lotnisko z Opola do Wrocławia do Katowice- Pyrzowice. Bus do Wurzburg Lipsk, Polska Niemcy Polska. Dortmund, Koln, Bonn, BUS Berlin , Kassel, Hannover, PRZEWÓZ OSÓB DO WIEDNIA, LINZ.
  C e n y j u ż o d 2 3 0 zł / 5 5 e
  Oferujemy także transfery z/na lotniska Air Port Katowice, Air Port Wrocław
  Z nami na lotniska Katowice-Pyrzowice, Wrocław- Strachowice dojedziecie z Opola, Kluczborka, Olesna, Nysy, Prudnika, Brzegu, Krapkowic, Zdzieszowic, K-Kozla, Strzelce op., Gliwic i okolic tych miast.
  ceny już od 59 zł Opole-Port lotniczy Wrocław
  Opole-Port lotniczy Katowice ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY. POLECAMY SIĘ TAKŻE NA OFEROWANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE CENY PRZEJAZDÓW.
  W CELU REZERWACJI MIEJSCA W MIKROBUSIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB ZA POŚREDNICTWEM WIADOMOŚCI E-MAILA.
  PRZYJMUJEMY TAKŻE ZAMÓWIENIA POPRZEZ SMS.
  NALEŻY W NIM WPISAĆ:
  Datę wyjazdu, miejsce odbioru (kod pocztowy, miasto, ulica i nr. domu).
  Miejsce docelowe (kod pocztowy, miasto, ulica i nr. domu).
  Ilość osób, imię nazwisko, nr. telefonu.

  TEL. BIURO : +48 665 950 814, + 48 885330888 E-MAIL : bb.premium@o2.pl biuro@bbbusiki.pl www.bbbusiki.pl


  Z Poważaniem
  BB BUSIKI.PL
  BB PREMIUM SP. Z O. O.
  POLSKA- NIEMCY- AUSTRIA - POLSKA
  FIRMA BB BUSIKI.PL ZAJMUJE SIĘ PRZEWOZEM OSÓB DO NIEMIEC I AUSTRII. STARAMY SIĘ ABY KOMFORT NASZEJ PODRÓŻY BYŁ JAK NAJWIĘKSZY, A NASZ KLIENT MAKSYMALNIE ZADOWOLONY. DOSTOSOWUJEMY SWOJĄ OFERTĘ DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW, OFERUJĄC USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE....Zobacz więcej
  BBBusiki.pl - Przewóz osób. Polska, Niemcy, Austria
  Oferujemy przewóz osób eksluzywnymi samochodami, firma BB Busiki specjalizuje się w krajowym i zagranicznym przewozie osób indywidualnych i grup zorganizowanych.
  Sie 2 '16
  0 0
 • Twój Bus - najprawdopodobniej najlepsza firma przewozowa na Pomorzu. Dopóki sam się nie przekonasz, nie uwierzysz!

  Oferujemy Państwu przewóz osób i paczek na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia

  Zakres naszych usług obejmuje WYŁĄCZNIE TAKIE MIASTA W POLSCE JAK:
  GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA, REDA, RUMIA, WEJHEROWO, LĘBORK, SŁUPSK, SŁAWNO, KOSZALIN, BIAŁOGARD, PŁOTY, NOWOGARD, SZCZECIN I POZOSTAŁE MIEJSCOWOŚCI POŁOŻONE PRZY A6

  NIEMCY PÓŁNOCNE I ŚRODKOWE
  Berlin, Podsdam, Hanover, Brunschwik, Osnabruck, Oldenburg, Hamburg, Greiswald, Rostock, Schwerin, Essen, Dortmund, Dusseldorf, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Glesenkirchen, Erfurt, Bielefeld, Magdeburg, Bremen i okolice

  CAŁĄ HOLANDIĘ I CAŁĄ BELGIĘ

  DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?
  ✔ wypoczęci i uśmiechnięci kierowcy. Dbamy nie tylko o naszych pasażerów, ale również o naszych kierowców. Do Holandii przyjeżdżamy wieczorem, a do Polski wracamy po noclegu dopiero następnego dnia popołudniu.
  ✔ krótkie trasy - w Polsce tylko woj. pomorskie i zachodniopomorskie
  ✔ karty stałego klienta - co 7 przejazd za -50%!!!
  ✔ cena ustalona z biurem w czasie rezerwacji jest ceną ostateczną -
  nasi kierowcy nie żądają innej kwoty
  ✔ zawsze przyjeżdżamy po klienta!

  Aby zarezerwować miejsce:
  ☎ zadzwoń pod numer 0048 517 739 616 , 0048 532 787 300
  ✉ wyślij email na adres wwiczkowski@wp.pl
  ✔ wypełnij formularz na http://www.twoj-bus.com/#rezerwuj

  PROMOCJE!
  ☞ Polub nas na Facebooku i w czasie rezerwacji potwierdź, że jesteś naszym fanem, dostaniesz jednorazową zniżkę w wysokości 20 zł lub 5 euro! https://www.facebook.com/TwojBus.com1
  ♡ Z kartą stałego klienta co 7 przejazd za -50% ceny!

  WYJAZDY:
  BUSY DO POLSKI: każdy piątek i poniedziałek
  BUSY DO NIEMIEC HOLANDII BELGII: każdy czwartek i niedzielę

  Więcej na www.twoj-bus.com

  Twój Bus: busy do Niemiec +48517739616, busy do Polski +48532787300
  Twój Bus - najprawdopodobniej najlepsza firma przewozowa na Pomorzu. Dopóki sam się nie przekonasz, nie uwierzysz!

  Oferujemy Państwu przewóz osób i paczek na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia

  Zakres naszych usług obejmuje WYŁĄCZNIE TAKIE MIASTA W POLSCE JAK:
  ...Zobacz więcej
 • jasieniek28 dodano 1 nowe zdjęcie do Publikacje do Zdjęcia albumu
  Oferuję przejazd 17.06.2016 (piątek) z Heidelberg 69115 do Zamościa 22-400 ok godziny 20. Cena za całą trasę 220zł (wysiadka po drodze do dogadania) Tel: +48 792 171 441 lub +49 151 6685 3311 Trasa przejazdu na mapie: ( Heidelberg- Heillbronn- Norymberga-Hof- Chemnitz- Drezno- Wrocław- Kraków- Rzeszów- Zamość) Duże wygodne auto.
 • Witam.W niedzielę 29 maja wybieram się z Hamm (Niemcy) do Opola lub Brzegu.SZUKAM TRANSPORTU.Może ktoś mnie zabierze.
 • 15.04 - Niederaichbach (między Landshut a Dingolfing) -> Regensburg - Hof - Chemnitz - Drezno - Frk Oder -> Skwierzyna.
  3 wolne miejsca.
  Powrót w niedzielę wieczorem albo ok. 4 rano.
'':
ściemnianie
slajd
Ocena: