Loading...

Jak odnaleźć się na emigracji ?! Warsztat psychologiczny z Honoratą Moliter 19 marca 2016 r | Forum

ads+ads_label
urszulas Mar 14 '16
Jak odnaleźć się na emigracji ?!
Warsztat psychologiczny z Honoratą Moliter 

19 marca 2016 r. od 11 w Berlinie

Żyjesz za granicą od kilku miesięcy lub kilku lat i jesteś gotowy na wymianę doświadczeń by spojrzeć na swoje życie z nowej konstruktywnej perspektywy? Chcesz wiedzieć jakim typem emigranta jesteś, poznać swoje mocne strony w radzeniu sobie z nowym życiem, a także sposoby adaptacji jakie wybierają inni. Będziesz mieć okazję do wypracowania osobistej strategii redukującej stres i zwiększającej komfort w codziennym życiu. Jeśli chcesz aktywnie zwiększać jakość swojego życia, nawiązywać nowe relacje i budować sieć kontaktów ten warsztat jest dla Ciebie !

Zgłoszenia w postaci krótkiego listu z opisem od jak dawna żyjesz na emigracji i co Cię motywuje do udziału w szkoleniu należy wysłać na adres: szkolenia.prs@gmail.com 

Ilość miejsc ograniczona. Potwierdzenia udziału zostaną przesłane mailowo zakwalifikowanym uczestnikom.

Warsztat poprowadzi Honorata Moliter, psycholożka, profesjonalny coach. Jej zawodem i pasją jest wspieranie rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego. Ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii i wsparcia psychologicznego dla dorosłych i młodzieży, jest także trenerką warsztatów i treningów z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w ośrodkach psychologicznych oraz działach szkoleniowych dużych korporacji w Warszawie. Obecnie prowadzi praktykę psychologiczną i coachingową oraz szkolenia w ramach autorskiego projektu Poznaj siebie w Berlinie.

Więcej info: www.polskiecentrum.eu/

Udostępnij na :
ads+ads_label